Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

1.02.2017 - Znowu mamy LAMINATY !!!

12.01.2017 - Zmiana organizacyjna.

Od teraz marka CARVER sama w sobie przestaje istnieć formalnie, ale realnie jak najbardziej pozostaje wszystko bez zmian patrząc od strony klienta. Nastąpiła jedynie zmiana firmy, działamy teraz pod szyldem AGUTTI Małgorzata Jarosławska.

1.04.2016 - Wznawiamy działalność. Teraz już na stałę w Gdańsku !

1.04.2015 - wprowadzamy usługi ekspresowe

1.04.2015 - Firma znowu w pełnej formie

1.03.2015 - Ograniczenie działalności

Szanowni Państwo, od 1 marca nasza działalność zostaje mocno ograniczona z braku czasu. Aktualnie nie przyjmujemy zamówień na wykonanie nowych osad, jedynie w wyjątkowych sytuacjach. W tej chwili zajmujemy się renowacjami, naprawami i drobnymi przeróbkami.

Prosimy również o kontaktowanie się z nami głównie za pośrednictwem poczty e-mail, gdyż będzie trudno się do nas dodzwonić.

 

26-28.04.2013 - Hubertus Expo 2013

Miło mi poinformować, iż w powyższych dniach będę obecny na targach Hubertus Expo w Warszawie. Znaleźć będzie mnie można na stoisku firmy PolujZdrowo.pl na stoisku 6A. Więcej nt. targów: www.hubertusexpo.pl

 

28.01.2013 - nowy laminat

Z przyjemnością informuję że przyjechał do mnie kolejny kawałek laminatu w kolorze "camo".

Informacja - TUTAJ

2.01.2013 r.   Kilka słów na nowy 2013 rok

Szanowni Koledzy,

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości i terminowości moich usług, jestem zmuszony wprowadzić pewne zasad. Wywodzi się to z tego iż wielu klientów umawia się ze mną na konkretny termin, ja go rezerwuję, a następnie dany klient nie odzywa się już do mnie lub odzywa długo po terminie. Jest to uciążliwe, bo wprowadza zamieszanie. W zarezerwowanym terminie robi się luka a inne prace znowu się spiętrzają.

Od stycznia 2013 zaczyna obowiązywać konkretny system rezerwacji czasu wykonania osady (nie dotyczy to drobnych prac - renowacje, naprawy, drobne modyfikacje). W celu sztywnego zarezerwowania czasu pracy, należy zadzwonić lub drogą mailową ustalić termin. Następnie wpłacić 100 zł zaliczki oraz przesłać drogą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji. Pominięcie tych kroków, spowoduje że termin nie zostanie zarezerwowany i nie zagwarantuję wykonania pracy w ustalonym tylko słownie terminie.

 

Kolejna sprawa. Ze względu na sytuację rynkową, rosnące koszty, jestem zmuszony nieco podwyższyć ceny oferowanych usług. Jednocześnie bardzo proszę o zrozumienie, oraz nie porównywanie moich cen do cen innych "kolbiarzy" gdyż oni w większości wykonują osady na półproduktach spod maszyn CNC i większość ich osad wygląda identycznie. U mnie każda osada jest inna, choćby dlatego że każdą z nich wykonuję ręcznie - CNC służy mi jedynie do wycinania gniazd pod mechanizmy. I każdą osadę staram się jak najlepiej dopasować do strzelca.

 


3.01.2013  - LAMINAT !!! już jest

Z Nowym Rokiem wszystkim życzę samych sukcesów oraz zdrowia i radości.

Jednocześnie z przyjemnością informuję że można już zamawiać laminat na osady. Zapraszam do działu LAMINAT


7.12.2012 - Nowe zdjęcia

Zapraszam do galerii, wrzuciłem troszkę nowych zdjęć.

 

 

          

 


Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona jak i treści w niej zawarte oraz fotografie są wyłączną własnością

Macieja Jastrzębskiego. Kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autora jest zabronione.